Güne Başlamak İçin Sağlıklı Kahvaltılık Tahıllar

Her toplumda sabahları en sağlıklı kahvaltıyı yapmayı tercih eden ve tüketen insanlar vardır. Bu nedenle, bir perakende mağazası olarak raflarınızda bulunan en sağlıklı tahıllara sahip olduğunuzdan emin olmak önemlidir.

Kelloggs Özel K

Televizyon reklamları, bir kişinin bu özel kahvaltıyı yaptığında ne kadar iyi hissettiği konusunda büyük bir heyecan yaratır. Tüm lif, vitamin ve minerallerin gün boyunca daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olduğu doğrudur çünkü kendinizi bitkin ve yorgun hissetmezsiniz veya enerji eksikliğiniz yoktur.

Weet-Bix

Bu tahıl, tam buğday, arpa maltı ve pek çok vitaminden yapılır. Sabahları lif önemlidir çünkü sabahtan akşama kadar düzgün işleyen bir sisteme ihtiyacınız vardır. Weet-Bix ayrıca güne iyi bir başlangıç yapabilmeniz için enerji içerir. Bunu tüketmenin en lezzetli yolu, ılık sütte kırmak ve pürüzsüz bir doku için birkaç Marie Bisküvi eklemektir.

ProNutro

Pek çok insan kahvaltıda yulaf lapası yeme fikrinden korkar, ancak bu mısır gevreği, besin değerini çok fazla değiştirmeyen farklı tatlarda gelir. ProNutro esas olarak mısırdan yapılır ve en fazla miktarda vitamin ve mineral içerir. Bu, A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D3, E ve K Vitaminlerini ve trikalsiyum fosfat, potasyum iyot, elektrolitik demir, magnezyum oksit, sodyum selenit susuz ve çinko oksidi içerir. Bu, günlük aktivitelere yardımcı olan yüksek bir protein kaynağıdır.

Otees

Tam tahıllı yulaf unu, mısır unu, pirinç unu ve vitaminlerden yapılan bu, etraftaki en sağlıklı kahvaltılık gevreklerden biri olabilir. Bu tahılda bulunan vitaminler arasında A, B1, B2 vitaminleri, niasin, B6, folik asit, B12, biotin ve pantotenik asit bulunur. İçerdiği mineraller kalsiyum karbonat, elektrolitik demir, çinko oksit ve sodyum selenittir.

En sağlıklı tahılların potansiyel müşterileriniz ve müşterileriniz için mevcut olduğundan emin olmak önemlidir. İyi yeme alışkanlıklarını teşvik etmek, daha sağlıklı bir topluluk ve sonunda daha sağlıklı bir dünya yaratacaktır. Ayrıca, tüm alerjenlerin her kutuda görülebilmesi, insanların ürünü almadan ve alerjik reaksiyon olmadan tüketip tüketemeyeceklerini görebilmeleri için önemlidir.

Bir perakende mağazası olarak, işinizin en başarılılardan biri olması için topluluğunuzda neler olup bittiğini her zaman bilmeniz gerekir. Her zaman yeterli stoğa sahip olmak için toptancınızdan toptan ürünleri toplu olarak satın aldığınızdan emin olun.

J&E Cash ‘n Carry, aşağıdaki ürün kategorilerinde Güney Afrika’nın en büyük toptancılarından biridir: Kozmetik, Bakkaliye, Tatlılar, Kişisel Bakım, Ev, Sağlık, Güzellik, Bebek, Hırdavat, Elektrik ve Kırtasiye. Yalnızca tüccarlara tedarik sağlıyoruz ve en yüksek hizmet standartlarını, en ucuz fırsatları ve en iyi satın alma deneyimini sunuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *